#Indianie #Obóz2019 #DuchyplemienneZiel6nej

Hop siup że hej po raz ostatni!

Czas najwyższy na ciąg dalszy przedstawienia Wam naszej obozowej kadry:

13. GWIEŹDZISTY LIS- ten duch bardzo dużo się śmieje oraz ma okropne łaskotki, a do tego uwielbia czekoladę, zdjęcia lisków, małe jeże i ogniska.

14. CZUWAJĄCY ORZEŁ –na co dzień wódz wszystkich naszych plemion, z nią żaden przypadek nie jest nam straszny(coś tu jeszcze trza dopisać)

15.SŁONECZNA SARNA- czuwa, aby każdy ze smakiem zajadał warzywka i zdrowe smakołyki, świetnie czuje sie w rytmach Lindy hop, a równowagę odczuwa gdy w domu jest pies i kot, najczęściej spotkacie ją w otoczeniu małych ale wielkich ludzi!

16. MGLISTY WILK- znawczyni kamieni, wyżyn i nizin, entuzjastka wielu zdarzeń, dla niej nie ma nic strasznego, nawet największe łuzganiny! Chodzą pogłoski, że hobbystycznie unika obiektywów szczepowych fotografów.

17. CZERWONY KIEŁ- dusza artystyczna, której nawet beton nie jest straszny, czasem zwiedza zamorskie krainy, a w ostatnim czasie podobno zawodowo zdaje egzaminy!(trzymamy kciuki)

18. LETNI PTAK- To trochę człowiek zagdaka. Zawsze z uśmiechem na ustach, dobrze dogadująca się z orłem, zdaje się też, że całkiem dobrze zorganizowana i bardzo pomysłowa.

Kategorie: Facebook

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.